Toggle menu

نمونه محتوا اینفوگرافیک کرونا و قرنطینه

در این پست دو نمونه محتوا با موضوع اینفوگرافیک کرونا و قرنطینه تولید شده است. یکی از کاربردهای بازاریابی محتوا ایجاد دیدی مثبت نسبت به برند و کسب و کار  شماست. چنین محتوایی به کاربرها در روزهایی که بیشتر در شبکه‌های اجتماعی هستند، اطلاعاتی مفید و کاربردی انتقال می‌دهد و کمک می‌کند تا کاربر حس خوبی نسبت به برند پیدا کنند. حس مثبت ایجاد شده در نتیجه تولید این محتوا، به مرور باعث ایجاد دیدی مثبت نسبت به برند می‌شود.

اگر به محتوایی خلاقانه متناسب با سبک برند خود نیاز دارید با کوکو کانتنت در تماس باشید.

مشاوره رایگان

بازاریابی محتوا به حفط مشتری کمک می‌کند و بهتر است به خاطر داشته باشید که حفظ مشتری فعلی از اولویت‌های بیزینس است، چون جذب مخاطب جدید هزینه‌ای به مراتب بیشتر برای شما دارد.

اینفوگرافیک کرونا و قرنطینه

در این روزها که ویروس کرونا باعث قرنطینه خانگی شده، افراد زمان بیشتری را در دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به خصوص اینستاگرام، می‌گذرانند. محتوایی که با حال‌وهوای این روزها هماهنگ باشد، جذابیت بیشتری برای کاربران دارد و چه چیزی بهتر از پیشنهادهایی برای گذراندن روزهای کرونا و قرنطینه. در نتیجه یک اینفوگرافیک کرونا می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی باشد تا به بیشتر دیده شدن، کمک کند.

انتشار مطالبی که امکان به اشتراک‌گذاری آنها بالاست، استراتژی خوبی برای شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود. اینفوگرافیک کرونا و پیشنهادهایی برای روزهای قرنطینه خانگی هم از موضوعات داغ این روزهاست که به دلیل استفاده از محتوای تصویری که اثرگذاری بهتری روی کاربران دارد.

 محتوای خوب علاوه بر مطالب مناسب، باید در زمان مناسبی منتشر شود. شما هم می‌توانید برای ایجاد حس مثبت در جامعه از این اینفوگرافیک‌ها در صفحه خود استفاده کنید 🙂