Toggle menu

تولید اینفوگرافیک کاربردی برای توضیح موضوعات پیچیده

اینفوگرافیک‌ها در واقع مطالب توضیح دهنده‌ای هستند که از عکس و تصاویر برای توضیح مطالب کمک می‌گیرند. یکی از کاربرد اینفوگرافیک‌ها، توضیح مطالب پیچیده و راهنمایی ساده برای مخاطب است. پس اگر برای انتقال مفاهیم سخت به کاربران دچار مشکل شدید، تولید اینفوگرافیک کاربردی می‌تواند راه حل مناسبی برای شما باشد.

در واقع این سبک مطالب، با استفاده از هنر طراحی سعی می‌کنند تا انتقال موضوعات را بهتر و راحت‌تر کنند تا درک آنها برای کاربر راحت‌تر باشد. اینفوگرافیک‌ها نه تنها می‌توانند با طراحی خوب کاربر را جذب کنند، بلکه مفاهیم سختی که برای توضیح هرکدام نیاز به چندین جمله است را در قالب متنی کوتاه و با حجمی کم، منتقل می‌کنند.

تولید اینفوگرافیک کاربردی و توضیح مطالب

با توجه به محبوبیت ارزهای دیجیتال، سودکن مجموعه‌ای است که می‌تواند کاربرانی از قشرهای مختلف جامعه را به خود جذب کند، به شرط اینکه هدف و نحوه کار خود را به زبانی ساده برای کاربران توضیح دهد. به همین دلیل در این پروژه، ازترکیب کپی رایتینگ و اینفوگرافیک کمک گرفته شد.

کوکو برای انجام این پروژه، حجم زیادی از اطلاعات را دریافت کرد،  در مورد کلیت موضوع تحقیق انجام داد، سپس با ساده‌سازی و استفاده از عکس‌های مرتبط، ترکیبی ساخته شد که نتیجه آن اینفوگرافیک‌هایی برای توضیح مراحل در ثبت نام هستند. البته در این پروژه، به جز این بخش، نوشتن مطالب صفحه‌ی اصلی و کپی‌رایتینگ آن هم به کوکو سپرده شد.

مطلب پیشنهادی: 5 دلیل استفاده از اینفوگرافیک 

 برای تولید اینفوگرافیک کاربردی، به ترکیب مهارت‌های تولید محتوا، کپی رایتینگ و طراحی نیاز است.

کوکو محتوای خوب تولید می‌کند

اگر برای کسب‌وکار خود نیاز به محتوای خوب دارید، کوکو اینجاست تا به شما کمک کند. از تولید متن و ویدئو تا اینفوگرافیک کاربردی و حتی به‌صورت کلی‌تر تولید محتوا برای سایت، نوشتن مطالب صفحه‌ی اول سایت، تولید محتوا برای اینستاگرام و…. اگر برای شروع کار و یا فعالیت حرفه‌ای در فضای اینترنت مشکل دارید و هنوز مطالب مناسب کار خود را نمی‌شناسید، به کوکو کانتنت پیام دهید و مشاوره رایگان بگیرید.

مشاوره رایگان