Toggle menu

تعیین استراتژی محتوا صفحه اینستاگرام

برای تولید محتوا در اینستاگرام، به تعیین استراتژی محتوا صفحه اینستاگرام نیاز دارید. استراتژی محتوا کمک می‌کند که مسیر حرکت خود را در شبکه‌ی اجتماعی بدانید، موضوعات تولید محتوا را بشناسید، سبک مشخصی برای تولید محتوا داشته باشید و در نهایت ایده‌های گرافیکی مناسب برای این مطالب را در نظر بگیرید تا بتوانید به اهداف خود از راه‌اندازی یک صفحه اینستاگرام برسید.

تعیین استراتژی محتوا صفحه ایسنتاگرام با موضوع ترکیه

قصد از راه‌اندازی این صفحه، معرفی سایت مجموعه بود. این سایت در زمینه اخبار و مسکن برای ساکنین ایرانی در ترکیه فعالیت داشت. با توجه به سبک کار رقبا، این مجموعه نیاز به صفحه‌ای جذاب داشت که هم در مورد موضوعات تخصصی خود اطلاع‌رسانی انجام دهد و هم مطالبی داشته باشد که کاربران برای مخاطبان چنین صفحه‌ای جذاب و سرگرم کننده باشد.

کوکو کانتنت علاوه بر تعیین استراتژی محتوا صفحه اینستاگرام، در یک دوره یک ماهه فعالیت تولید محتوا را نیز برعهده داشت تا ویژگی‌های مربوط به این استراتژی برای کار آینده مجموعه مشخص شود. این مجموعه قصد داشت تا صفحه‌ اینستاگرام خود را از صفر راه‌اندازی کند. و با توجه به عدم در نظر گرفتن بودجه‌ای اولیه برای تبلیغات، نیاز به محتوایی جذاب برای شروع کار در صفحه وجود داشت.

مطلب پیشنهادی: « مطلب استراتژی محتوا چیست »

البته استراتژی محتوا این مجموعه محدود به اینستاگرام نبود و برای سایت خود هم برنامه‌هایی داشت که هر دو بخش به کوکو کانتنت سپرده شد. در نتیجه برای برخی از مطالب اینستاگرام، ازمطالب سایت استفاده می‌شد.

تولید محتوا صفحه اینستاگرام خود را به کوکو بسپارید

این روزها کسب‌وکارهای زیادی برای رونق کار خود، از اینستاگرام استفاده می‌کنند. هدف این است تا با ورود به فضای اینترنت به مشتری‌های بیشتر دست پیدا کنند، از رقبای خود پیشی بگیرند و بازار فروش خود را گسترش دهند. اما برای این کارنیاز به تعیین استراتژی محتوا صفحه اینستاگرام است تا بتوانند از فعالیتی که انجام می‌دهند نتیجه مطلوبی بگیرند و به هدف مد نظر خود برسند.

شما هم اگر قصد تولید محتوا اینستاگرام دارید، اما نمی‌دانید که چطور و از کجا شروع کنید و یا کار خود را شروع کردید اما نیاز به راهنمایی تخصصی و تولید محتوای حرفه‌ای دارید، پیشنهاد می‌دهیم با کوکو در ارتباط باشید و مشاوره رایگان بگیرید.

مشاوره رایگان اینستاگرام