Toggle menu

تولید پست اسلایدی اینستاگرام متناسب با سبک برند

برای تولید هر نوع محتوایی از تولید پست اسلایدی اینستاگرام تا سایت و سایر شبکه‌های اجتماعی، باید سبک و جزئیات مربوط به آن کار در نظر گرفته شود. محتوا در واقع تمام مطالبی را شامل می‌شود که از زبان برند شما نقل می‌شوند. برای مثال اگر شما دوست دارید ارتباط صمیمی با کاربرها داشته باشید، باید این موضوع را در محتوای تولید شده هم رعایت کنید و این تنها بخشی از موضوعاتی است که برای تولید یک محتوا منتاسب با سبک برند باید مورد توجه قرار بگیرد.

تولید پست اسلایدی اینستاگرام برای پادکست میم

پادکست میم، مثل هر پادکست دیگری ارتباط صمیمانه و نزدیکی با کاربران دارد، اما موضوع کلی آن توضیح در خصوص مقاله‌ها و پرونده‌هاست. البته هر قسمت از این پادکست به موضوعی خاص و حال‌وهوایی متفاوت می‌پردازد و تمام این نکات در کنار یکدیگر برای تولید محتوا اینستاگرام این صفحه مد نظر قرار گرفته شده است.

با در نظر گرفتن این موضوع که اینستاگرام یک بستر برای انتشار محتوای تصویری است، تولید پست اسلایدی اینستاگرام یک ایده و از ایده‌های مد روز در زمان تولید این محتوا بود. در واقع هر پست به شکلی پیوسته طراحی شده بود که بعد از ورق خوردن، یک تصویر واحد را اینجاد می‌کرد. این یکی از تکنیک‌های تولید محتوا در اینستاگرام است و در این مورد با سبک کلی و استراتژی محتوای صفحه ترکیب شد و نتیجه‌ی نهایی را بوجود آورد. در اینجا می‌توانید یکی از نمونه‌های محتوا تولید شده را ببینید.

برای ساخت پست‌های این صفحه‌ی اینستاگرام باید مطالب هر اپیزود پادکست به دقت بررسی می‌شدند و خلاصه‌ای از اپیزود به شکلی ترغیب‌کننده ساخته می‌شد. سپس با توجه به فضای هر قسمت، محتوایی تولید شد که مخاطبان پادکست بتوانند ارتباط حسی با آن داشته باشند.

کوکو محتوای خلاقانه می‌سازد

کسب‌وکار شما در هر موضوعی که باشد، کوکو محتوایی خلاقانه با توجه به ویژگی‌های مد نظر شما تولید می‌کند. اگر برای تولید پست اسلایدی اینستاگرام، تعیین استراتژی و سبک کلی صفحه، تولید محتوای سایت  … به کمک نیاز دارید، کوکو اینجاست تا در این مسیر همراه شما باشد. تولید محتوا خلاقانه تخصص کوکو کانتنت است. اگر هنوز ایده‌ها و سبک محتوا مناسب صفحه خود را نمی‌دانید،  کار را به کوکو بسپارید. برای دریافت مشاوره رایگان، با ما در ارتباط باشید:

دریافت مشاوره رایگان