Toggle menu

نمونه محتوا برای کمپین #در_خانه_بمانیم

این روزها در هرجایی صحبت از ویروس کرونا است. همه‌گیری این بیماری آن را به یکی از بحث‌های داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل کرده است. گفته می‌شود در خانه ماندن و قرنطینه، موثرترین راه برای جلوگیری از این بیماری است و کمپینی با هشتگ #در_خانه_بمانیم هم در همین راستا ایجاد شده است. دیجیتال مارکتینگ به ما یادآوری می‌کند که در چنین شرایطی باید هر کسب‌و‌کار واکنش مناسبی از خودش نشون دهد، و به‌عنوان عضوی از جامعه، در کنار مخاطبان قرار گیرد و قدم مفیدی بردارد.

محتوای خوب برای شرایط سخت

شما به عنوان یک کسب‌وکار می‌توانید با تولید محتوای خوب، قدمی در این راه بردارید. برای مثال پیشنهاداتی کاربردی در این مورد دهید، از طریق تولید محتوای انگیزشی امید و انگیزه ایجاد کنید، به سلامت روانی و ایجاد حس خوب کمک کنید و…

در اینجا نمونه‌هایی از چند محتوای مناسب شبکه‌های اجتماعی که در این روزها برای پیوستن به کمپین #در_خانه_بمانیم مناسب هستند را مشاهده می‌کنید.

محتواسازی در زمینه #در_خانه_بمانیم چه فایده ای دارد؟

#در_خانه_بمانیم یک نمونه از هشتگ‌هایی است که در یک بازه زمانی خاص مطرح می‌شوند، اوج می‌گیرند و بعد از مدتی هم فراموش می‌شوند، اما شرکت در آنها در زمان اوج می‌تواند از چند نظر برای شما مفید باشد:

  1.  شما به گسترش یک کار خوب کمک می‌کنید که از نظر انسانی و اجتماعی کار درستی است.
  2. شما برای مخاطبین خود حس خوب ایجاد می‌کنید و آنها این حس خوب را نسبت به برند و کسب‌وکار شما به خاطر می‌سپارند.
  3. محتواهایی از این دست شانس دیده شدن شما در شبکه‌های اجتماعی را بالا می‌برند، چون سرچ زیادی در زمینه آنها انجام می‌شود.
  4. چنین محتواهایی امکان زیادی برای اشتراک‌گذاری دارند و در دنیای اینترنت، اشتراک‌گذاری قدرت محسوب می‌شود، چون کمک می‌کند که بیشتر دیده شوید.

اگر فکر می کنید با اشتراک‌گذاری این محتواها می‌توانید به کسی کمک کنید، از آنها استفاده کنید، ولی لطفا اسم کوکو را هم ذکر کنید.