Toggle menu

نمونه محتوا اینفوگرافیک تفریحی | اینفوگرافیک کف بینی

محتوا اینفوگرافیک یک روش خوب برای انتقال مفاهیم هست که می‌تونه نظر آدم‌ها رو به خودش جلب کنه. این روش هم برای شبکه‌های اجتماعی و هم برای سایت‌ها مورد استفاده هست. اینفوگرافیک‌ها در واقع عکس هایی هستن که طراحی شدن تا اطلاعاتی رو به مشتری منتقل کنن. چون این اطلاعات به صورت تصویری هستن می تونن روی کاربرها تاثیر خوبی بذارن و توجه مخاطب رو جلب کنن. در شبکه‌های اجتماعی می‌تونن از بین هزاران پست مخاطب رو به صفحه شما بیارن، در سایت هم باعث می‌شن تا توجه جلب بشه و مدت بیشتری در سایت باقی بمونن.

حتی اینفوگرافیک‌ها از نظر سئو هم برای جذب مخاطب مناسب هستن، زیرا در بخش imageهای سرچ هم نمایان می‌شن.

کوکو می تونه اینفوگرافیک های مختلف با هر موضوعی رو آماده کنه. برای طراحی و ساخت یه محتوا اینفوگرافیک شخصیت برند شما، موضوعات مرتبط با برندتون، سلیقه مشتری‌ها و یا کسانی که دوست دارین به سمت برند شما جذب بشن در نظر گرفته می‌شه و یه محتوای عالی برای سایت و شبکه های اجتماعی تولید می‌شه.

اینفوگرافیک با موضوع تفریحی

اگر کسب‌وکار شما به شیوه‌ای هست که با مخاطبین معمول در ارتباط هستین، یکی از روش‌های جذب مخاطب، اینفوگرافیک‌هایی با موضوعاتی تفریحی و خارج از کسب‌وکارتون هست. در مورد تولید این اینفوگرافیک‌ها باید سلیقه مشتری‌های شما در نظر گرفته بشه اما نکته مهم درمورد این سبک محتواها اینه که در هر صورت می‌تونن به جذب افراد کمک کنن و همچنین مخاطب رو ترغیب کنن که مطلب شما رو با افراد دیگه به اشتراک بذارن، که خود همین موضوع باعث جذب مخاطبین و مشتری‌های جدید می‌شه.

نمونه محتوا اینفوگرافیک با موضوع کف بینی

طالع بینی، کف بینی و … از موضوعات مورد علاقه بسیاری از مخاطبین هستن و حتی مجلات قدیمی هم از اون‌ها برای جذب مخاطب استفاده می‌کردن. در بسیاری از موارد بیشتر خانم‌ها به چنین موضوعاتی علاقه مند می‌شن. این نمونه محتوا اینفوگرافیک ، یه محتوای تفریحی هست. اگر کسب‌وکاری مثل آرایشگاه، مزون و … دارین و با قصد جذب مخاطبین خانم رو دارین، یه مطلب با این سبک می‌تونه مناسب باشه.

برای دیدن اینفوگرافیک در سایز کامل روی عکس کلیک کنین