Toggle menu

نمونه محتوا برای کمپین #در_خانه_بمانیم

این روزها در هر جایی صحبت از ویروس کرونا هست، همه گیری این بیماری باعث شده به یکی از بحث ها داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل بشه. گفته می شه در خانه موندن موثرترین راه برای جلوگیری از این بیماری هست و #در_خانه_بمانیم هم در همین راستا تولید شده. دیجیتال مارکتینگ به ما می گه در چنین شرایطی باید یه کسب و کار واکنش مناسبی از خودش نشون بده، به علاوه به عنوان عضوی از جامعه در کنار مخاطبان باشه و قدم مفیدی برداره.

محتوای خوب برای شرایط سخت

شما به عنوان یه کسب و کار می تونین با تولید محتوای خوب قدمی در این راه بردارین، مثلا می تونین بهشون پیشنهاد بدین، محتوای انگیزشی تولید کنین، امید و انگیزه ایجاد کنین، به سلامت روانی و ایجاد حس خوب کمک کنین و …

در اینجا نمونه هایی از چند محتوای مناسب شبکه های اجتماعی که  در این روزها برای پیوستن به کمپین #در_خانه_بمانیم می تونین ازشون استفاده کنین رو گذاشتیم.

محتواسازی در زمینه #در_خانه_بمانیم چه فایده ای داره؟

این یک نمونه از هشتگ هایی هست که در یک بازه زمانی خاص مطرح می شن، اوج میگیرن و بعد از مدتی هم فراموش می شن، اما شرکت در اون ها در زمان اوج می تونه از چند نظر برای شما مفید باشه.

  1.  شما به گسترش یه کار خوب کمک میکنین که از نظر انسانی و اجتماعی کار درستی هست.
  2. شما برای مشتری هاتون حس خوب ایجاد میکنین و اون ها این حس خوب رو نسبت به برند و کسب و کار شما به خاطر میسپارن.
  3. محتواهایی از این دست شانس دیده شدن شما در شبکه های اجتماعی رو بالا می برن چون سرچ زیادی در زمینه اون ها انجام می شه.
  4. چنین محتواهایی  امکان زیادی برای اشتراک گذاری دارن و در دنیای اینترنت به اشتراک گذاری قدرت محسوب می شه، چون باعث می شه که بیشتر دیده بشین.

اگر فکر می کنین با اشتراک گذاری این محتواها می تونین به کسی کمک کنین، ازشون استفاده کنین ولی لطفا اسم کوکو رو هم ذکر کنین.