Toggle menu

نمونه محتوا برای کمپین #در_خانه_بمانیم

این روزها در هرجایی صحبت از ویروس کرونا هست، همه گیری این بیماری باعث شده به یکی از بحث‌های داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل بشه. گفته می‌شه در خانه موندن موثرترین راه برای جلوگیری از این بیماری هست و کمپینی با هشتگ #در_خانه_بمانیم هم در همین راستا تولید شده. دیجیتال مارکتینگ به ما می‌گه در چنین شرایطی باید یه کسب‌و‌کار واکنش مناسبی از خودش نشون بده، به علاوه به عنوان عضوی از جامعه در کنار مخاطبان باشه و قدم مفیدی برداره.

محتوای خوب برای شرایط سخت

شما به عنوان یه کسب‌وکار می‌تونین با تولید محتوای خوب قدمی در این راه بردارین، مثلا می‌تونین بهشون پیشنهاداتی کاربردی در این مورد بدین، محتوای انگیزشی تولید کنین، امید و انگیزه ایجاد کنین، به سلامت روانی و ایجاد حس خوب کمک کنین و …

در اینجا نمونه هایی از چند محتوای مناسب شبکه‌های اجتماعی که  در این روزها برای پیوستن به کمپین #در_خانه_بمانیم می‌تونین ازشون استفاده کنین رو گذاشتیم.

محتواسازی در زمینه #در_خانه_بمانیم چه فایده ای داره؟

این یک نمونه از هشتگ‌هایی هست که در یک بازه زمانی خاص مطرح می‌شن، اوج میگیرن و بعد از مدتی هم فراموش می‌شن، اما شرکت در اون‌ها در زمان اوج می‌تونه از چند نظر برای شما مفید باشه.

  1.  شما به گسترش یه کار خوب کمک می‌کنین که از نظر انسانی و اجتماعی کار درستی هست.
  2. شما برای مخاطبین‌تون حس خوب ایجاد می‌کنین و اون‌ها این حس خوب رو نسبت به برند و کسب‌وکار شما به خاطر می‌سپارن.
  3. محتواهایی از این دست شانس دیده شدن شما در شبکه‌های اجتماعی رو بالا می‌برن چون سرچ زیادی در زمینه اون‌ها انجام می‌شه.
  4. چنین محتواهایی  امکان زیادی برای اشتراک گذاری دارن و در دنیای اینترنت به اشتراک گذاری قدرت محسوب می شه، چون کمک می‌کنه که بیشتر دیده بشین.

اگر فکر می کنین با اشتراک گذاری این محتواها می تونین به کسی کمک کنین، ازشون استفاده کنین ولی لطفا اسم کوکو رو هم ذکر کنین.