Toggle menu

تولید اینفوگرافیک کاربردی برای توضیح موضوعات پیچیده

اینفوگرافیک‌ها در واقع از انواع مطالب توضیح دهنده‌ای هستن که از عکس و تصاویر برای توضیح مطالب کمک می‌گیرن. یکی از کاربرد اون‌ها برای توضیح مطالب پیچیده هست پس اگر برای انتقال مفاهیم سخت به کاربران دچار مشکل شدین، تولید اینفوگرافیک کاربردی می‌تونه راه حل مناسبی برای شما باشه. در واقع این سبک مطالب، با استفاده از هنر طراحی سعی می‌کنن تا مطالب رو بهتر و راحت‌تر کنن تا درک اون‌ها برای کاربر راحت‌تر باشه. اون‌ها هم می‌تونن کاربر رو جذب کنن و هم می‌تونن مفاهیم سختی که شاید برای توضیح اون‌ها چند صفحه مطلب نیاز باشه رو در حجمی کم به مخاطب منتقل کنن.

تولید اینفوگرافیک کاربردی و توضیح مطالب

سودکن مجموعه‌ای هست که می‌تونه کاربرانی از هر قشرهای مختلف جامعه رو جذب کنه، به شرط اینکه بتونه هدف و نحوه‌ی کار خودش رو به زبانی ساده به کاربران توضیح بده. به همین دلیل ازترکیب کپی رایتینگ و اینفوگرافیک کمک گرفتن. در واقع اون‌ها حجم زیادی از اطلاعات رو به کوکو کانتنت منتقل کردن،  کوکو در مورد کلیت موضوع تحقیق کرد تا اون رو به خوبی درک کنه، بعد این مفاهیم رو تا حد امکان ساده‌سازی کردیم و با عکس‌های مرتبط ترکیب کردیم تا از این طریق درک مفاهیم پیچیده برای کاربران ساده‌تر بشه. البته به جز این بخش، نوشتن مطالب صفحه‌ی اصلی و کپی‌رایتینگ اون هم به عهده‌ی ما بود.

پیشنهاد می‌دیم مطلب 5 دلیل استفاده از اینفوگرافیک رو بخونین

 برای تولید اینفوگرافیک کاربردی به مهارت‌های تولید محتوا، کپی رایتینگ و طراحی نیاز هست که تیم کوکو می‌تونه به خوبی با ترکیب اون‌ها نتیجه‌ی خوبی برای شما بسازه.

کوکو محتوای خوب تولید می‌کنه

اگر برای کسب‌وکارتون نیاز به محتوای خوب دارین، کوکو اینجاست تا به شما کمک کنه. از تولید متن و ویدئو تا اینفوگرافیک کاربردی و حتی بصورت کلی‌تر تولید محتوا برای سایت، نوشتن مطالب صفحه‌ی اول سایت، تولید محتوا برای اینستاگرام و …. اگر هم دوست دارین تا فعالیت‌تون رو وارد دنیای اینترنت کنین اما هنوز نمی‌دونین از کجا شروع کنین یا نمی‌دونین چه نوع مطالبی برای شما مناسب هست به کوکو کانتنت پیام بدین و مشاوره رایگان بگیرین.

مشاوره رایگان