Toggle menu

نمونه محتوا اینفوگرافیک کرونا و قرنطینه

در این پست دو نمونه محتوا با موضوع اینفوگرافیک کرونا و قرنطینه رو می تونین ببینی. یکی از کارهای بازاریابی محتوا اینه که باعث بشه تا مشتری و مخاطب دید مثبتی نسبت به برند، کسب و کار و صفحه شما داشته باشه. چنین محتوایی به کاربرها در روزهای سخت کمک می کنه تا حس خوبی پیدا کنن.

مخاطب این حس بوجود اومده رو در خاطرش نگه میداره و این موضوع به مرور باعث افزایش وفاداری مشتری میشه. در واقع بهتره به خاطر داشته باشین نگه داشتن یه مشتری اولویت بیزینس هاست، چون جذب مخاطب جدید هزینه ای به مراتب بیشتر برای شما داره. ایجاد وفاداری در مشتری یکی از راه های خوب برای نگه داشتن اون هست.

اینفوگرافیک کرونا و قرنطینه

در این روزها که ویروس کرونا باعث قرنطینه خانگی شده، افراد زمان بیشتری رو در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی، به خصوص اینستاگرام، می گذرونن. یه محتوا که با حال و هوای این روزها هماهنگ باشه می تونه جذابیت خوبی برای کاربرها پیدا کنه و چه چیزی بهتر از پیشنهادهایی برای گذروندن روزهای کرونا و قرنطینه. برای این کار یه اینفوگرافیک کرونا می تونه گزینه خوبی برای انتشار در شبکه های اجتماعی باشه تا بیشتر دیده بشین.

انتشار مطالبی که امکان به اشتراک گذاری اون ها بالا هست، یه استراتژی خوب برای شبکه های اجتماعی به حساب میاد. اینفوگرافیک کرونا و پیشنهادهایی برای روزهای قرنطینه خانگی هم به دلیل موضوع داغ این روزها و هم به دلیل استفاده از محتوای تصویری که اثرگذاری بهتری روی کاربران داره، از جمله مطالبی هست که می تونه برای صفحه اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی تون مفید باشه.

یادتون باشه محتوای خوب اونی هست که علاوه بر مطالب مناسب، در زمان مناسبی منتشر بشه.

شما هم می تونین برای ایجاد حس مثبت در جامعه از این اینفوگرافی ها در صفحه تون استفاده کنین، اما ممنون میشیم نام کوکو رو هم ذکر کنین.