Toggle menu

نمونه محتوا اینفوگرافیک کرونا و قرنطینه

در این پست دو نمونه محتوا با موضوع اینفوگرافیک کرونا و قرنطینه رو می‌تونین ببینی. یکی از کاربردهای بازاریابی محتوا ایجاد دیدی مثبت نسبت به برند و کسب و کار  شماست. چنین محتوایی به کاربرها در روزهایی که بیشتر در شبکه‌های اجتماعی هستن، اطلاعاتی مفید و کاربردی می‌ده و کمک می‌کنه تا کاربر حس خوبی نسبت به برند پیدا کنه.

اگر به محتوایی خلاقانه متناسب با سبک برندتون نیاز دارین با کوکو کانتنت در تماس باشین.

مشاوره رایگان

مخاطب این حس بوجود اومده رو در خاطرش نگه می‌داره و این موضوع به مرور باعث افزایش اعتماد و وفاداری مشتری می‌شه. در واقع بهتره به خاطر داشته باشین نگه‌داشتن یه مشتری اولویت بیزینس‌هاست، چون جذب مخاطب جدید هزینه‌ای به مراتب بیشتر برای شما داره. ایجاد وفاداری در مشتری یکی از راه‌های خوب برای نگه داشتن اون هست.

اینفوگرافیک کرونا و قرنطینه

در این روزها که ویروس کرونا باعث قرنطینه خانگی شده، افراد زمان بیشتری رو در دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، به خصوص اینستاگرام، می‌گذرونن. یه محتوا که با حال و هوای این روزها هماهنگ باشه می‌تونه جذابیت خوبی برای کاربرها پیدا کنه و چه چیزی بهتر از پیشنهادهایی برای گذروندن روزهای کرونا و قرنطینه. برای این کار یه اینفوگرافیک کرونا می‌تونه گزینه‌ی خوبی برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی باشه تا به بیشتر دیده شدن، کمک کنه.

انتشار مطالبی که امکان به اشتراک‌گذاری اون ها بالا هست، یه استراتژی خوب برای شبکه‌های اجتماعی به حساب میاد. اینفوگرافیک کرونا و پیشنهادهایی برای روزهای قرنطینه خانگی هم به دلیل موضوع داغ این روزها و هم به دلیل استفاده از محتوای تصویری که اثرگذاری بهتری روی کاربران داره، از جمله مطالبی هست که می‌تونه برای صفحه اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی‌تون مفید باشه.

یادتون باشه محتوای خوب اونی هست که علاوه بر مطالب مناسب، در زمان مناسبی منتشر بشه. شما هم می‌تونین برای ایجاد حس مثبت در جامعه از این اینفوگرافیک‌ها در صفحه‌تون استفاده کنین 🙂