Toggle menu

تعیین استراتژی محتوا صفحه اینستاگرام

برای تولید محتوا در اینستاگرام، نیاز به تعیین استراتژی محتوا صفحه اینستاگرام دارین. استراتژی محتوا کمک می‌کنه که بدونین به چه سمتی حرکت می‌کنین، برای تولید محتوا باید در چه موضوعاتی کار کنین، سبک محتوای تولید شده باید به چه شکل باشه و در نهایت چه ایده‌های گرافیکی برای اون باید در نظر گرفته بشه تا بتونین به اهدافی که از تاسیس یک صفحه دارین برسین.

تعیین استراتژی محتوا صفحه ایسنتاگرام با موضوع ترکیه

قصد از راه‌اندازی این صفحه معرفی سایت مجموعه بود که در زمینه‌ی اخبار و مسکن برای ساکنین ایرانی در ترکیه فعالیت داشت. این مجموعه نیاز به صفحه‌ای جذاب داشت که هم در مورد موضوعات تخصصی خودش به کاربران اطلاع رسانی کنه و هم مطالبی داشته باشد که بتونه کاربران رو به خودش جذب کنه.

این مجموعه تصمیم گرفت تا تعیین استراتژی محتوا صفحه اینستاگرام خود را به کوکو کانتنت واگذار کند، علاوه بر این در یک دوره‌ی یک ماهه فعالیت تولید محتوا رو هم به کوکو سپرد. این مجموعه قصد داشت تا صفحه‌ی اینستاگرام خودش رو از صفر پایه‌گذاری کنه. در چند ماه اول هم قصد تبلیغات نداشت، پس نیاز به محتوایی جذاب برای شروع صفحه وجود داشت.

اگر در مورد استراتژی محتوا نمی‌دونین، پیشنهاد می‌دیم « مطلب استراتژی محتوا چیست » رو بخونین

از اونجایی که این مجموعه برای سایت خودش هم به محتوا نیاز داشت، برای کاهش هزینه‌ها تصمیم گرفت تا تولید محتوای سایت رو هم به کوکو بسپاره، تا محتوای مورد نیاز برای اینستاگرام از محتوای سایت تغذیه بشه.

تولید محتوای صفحه اینستاگرام خودتون رو به کوکو بسپارین

این روزها کسب‌وکارهای زیادی برای رونق کار خودشون از اینستاگرام استفاده می‌کنن. اون‌ها سعی می‌کنن تا با ورود به فضای اینترنت به مشتری‌های بیشتر دست پیدا کنن، از رقبای خودشون عقب نمونن و بازار فروش‌شون رو گسترش بدن. اما برای این کارنیاز به تعیین استراتژی محتوا صفحه اینستاگرام دارن تا بتونن از فعالیتی که انجام می‌دن نتیجه بگیرن و به هدف مد نظرشون برسن.

شما هم اگر قصد تولید محتوای اینستاگرام دارین، اما نمی‌دونین از کجا شروع کنین. یا کارتون رو شروع کردین اما نیاز به راهنمایی تخصصی و تولید محتوای حرفه‌ای دارین، پیشنهاد می‌دیم با کوکو در ارتباط باشین و مشاوره رایگان بگیرین.

مشاوره رایگان اینستاگرام